Sieć sklepów rolniczo-technicznych

Jesteśmy dumni z tego, że zarządzamy największa siecią własnych sklepów technicznego zaopatrzenia rolnictwa w Polsce.

Dariusz Stróżyk

Dariusz Stróżyk
Dyrektor Zarządzający

”Nasze kompleksowe know-how zdobyte przez wiele lat prowadzenia i rozwoju sieci detalicznej jest dzisiaj na tyle dopracowane, że chcemy podzielić się tą wiedzą z rynkiem. Już dziś oferujemy naszym partnerom handlowym franczyzową formę współpracy.”

 

Mapa sklepów rolniczo-technicznych GRENE

Mapa sklepów rolniczo-technicznych GRENE

Każdego dnia czekamy na naszych Klientów w ponad 120 placówkach zlokalizowanych głównie w najintensywniej rolniczo rozwiniętych powiatach. Ponieważ każdy sklep posiada kompletną informację o towarach znajdujących się w sąsiednich punktach, jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie dostarczyć potrzebne części, które w danej chwili są niedostępne w konkretnej lokalizacji lub dostarczyć je w 24 godziny z Magazynu Centralnego. Jednak naszą największą siłą jest zaufanie jakim darzą nas Klienci. Wiedza i doświadczenie ponad 250 sprzedawców, którzy doskonale znają budowę najpopularniejszych maszyn i regularnie szkolą się poznając najnowsze technologie pozwala nam bardzo skutecznie doradzać w doborze części, a często i sposobie naprawy.

Sklep Grene Front

Już co czwarty sklep oferuje dodatkowo usługę zakuwania węży hydraulicznych „na miejscu”, dzięki czemu nasi Klienci unikają kosztownych przestojów w pracy podczas awarii.
Sklep GRENE wnętrze

Silnym wsparciem dla naszej sieci sklepów i gospodarstw wielkobszarowych są mobilni Przedstawiciele Handlowi wspierających klientów swoją wiedzą i doradztwem w zakresie produktów oferowanych przez GRENE.