Wiarygodność, nagrody i certyfikaty

  GRENE posiada Certyfikat Rzetelności przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów. Wyróżnień promujących firmy jest w Polsce wiele. Opierają się na bardzo różnych kryteriach, jednak ostatecznie o ocenie partnera w interesach zawsze decyduje jego rzetelność i solidność w regulowaniu zobowiązań. A to właśnie warunek otrzymania Certyfikatu Rzetelności. Dokument stanowi oficjalne potwierdzenie, że firma jest solidnym kontrahentem i nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w KRD. Sprawdzając aktualność Certyfikatu Rzetelności na stronie www.krd.pl, mamy zawsze pewność, że nasz kontrahent nie jest notowany jako dłużnik w Krajowym Rejestrze Długów.

  Firma Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerami nagrodziła GRENE Certyfikatem „Przejrzysta Firma”. Certyfikat „Przejrzysta Firma” jest wyrazem naszej wiarygodności i uczciwości finansowej.

  Dun & Bradstreet, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza honoruje firmy o najwyższej wiarygodności w biznesie Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Do grona nagrodzonych należą wyłącznie firmy o najwyższej ocenie stabilności wystawionej przez D&B Poland. Taką ocenę uzyskało również Grene. CWB to wyróżnienie nadawane firmom, których dane finansowe gwarantują wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla GRENE

     Dowodem na to, że GRENE rozwija się szybko i bez przerwy jest po raz siódmy z rzędu przyznana przez redakcję Puls Biznesu – „Gazela Biznesu”. Jest to ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, a o miejscu decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat.

   Nasze działania są również zauważane przez miesięcznik Forbes. W 2011 roku firma została uhonorowana po raz drugi „Diamentem Forbesa”. Ranking Forbesa to lista najszybciej zwiększających swą wartość polskich przedsiębiorstw.

Na zdjęciu od lewej: Prezes GRENE Sp. z o.o. – Marian Fedko, Redaktor Naczelny Forbes – Kazimierz Krupa (foto – S. Papiera)


  Na „Liście 2000” – rankingu publikowanym przez dziennik Rzeczpospolita, w 2010 roku GRENE uplasowało się na 1124 pozycji wśród 2000 największych polskich przedsiębiorstw. W rankingu znaleźć można firmy, które przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju, zwiększają dochody, podnoszą stan zatrudnienia oraz inwestycji.

Lista 2000 Rzeczpospolita

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *