Misja

– Jesteś w dobrych rękach

W tych słowach kryje się wszystko: poczucie odpowiedzialności, umiejętność „podejmowania inicjatyw” i zaangażowanie, zarówno wobec naszych kolegów, dostawców, jak również klientów i partnerów biznesowych. Chcemy by nasi klienci i dostawcy czerpali korzyści ze współpracy z nami, a także mieli świadomość, że taka współpraca wzbogaca wartość ich własnej działalności i jest oparta na zasadach partnerskich. W ten sposób kreujemy rzeczywistość – chcemy by nasi partnerzy czuli, że z Grene są faktycznie w dobrych rękach.

Jednocześnie chcemy skupiać się na handlu, który stanowi centralny aspekt naszej działalności. „Być w dobrych rękach” oznacza wykorzystywanie szans i możliwości oraz silnych stron jakimi dysponuje Grene w codziennej działalności. W ten sposób, wzajemnie się uzupełniając i pomagając sobie – zapewnimy firmie dalszy wzrost.

Naszą intencją jest również, aby wszyscy pracownicy Grene mieli poczucie, że pracują w przyjaznej firmie, która umożliwia im rozwój i dostarcza codziennie nowych wyzwań. Chcemy stwarzać takie warunki pracy, by każdy pracownik chciał identyfikować się z firmą, angażować w jej działania i przyczyniać do jej rozwoju. Wierzymy, że to właśnie jest drogą prowadzącą do sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *