Grene łączy się z Kramp

prezes_fedkoDrodzy Klienci

Zrobiliśmy ważny krok w kierunku poprawy świadczonych Państwu usług.
Grene łączy się z holenderską firmą Kramp, która również jest dystrybutorem części zamiennych i artykułów technicznych oraz dostawcą usług dla rynku rolnego. Kramp jest liderem w Holandii, Belgii i Niemczech oraz działa w trzynastu innych krajach europejskich.

 

 

 
Fuzja ma na celu znaczne rozszerzenie oferty, a zwiększenie skali działania doprowadzi do tego, że będziemy w stanie połączyć to, co najlepsze w naszych koncepcjach handlowych, usługowych, zamówieniach online i wsparciu technicznym.

Co fuzja oznacza dla Państwa?

  • W zakresie obsługi i kontaktu z naszą organizacją nic się nie zmienia: wciąż utrzymujecie Państwo kontakt z dotychczasowym przedstawicielem. Nadal będzie można składać zamówienia online i wciąż możecie państwo oczekiwać od nas serwisu i wsparcia. Będziemy również starali się utrzymywać bliskie relacje z Wami.
  • Możecie Państwo oczekiwać w najbliższym czasie rozszerzenia naszej oferty produktowej: Grene
    i Kramp będą uzupełniać się wzajemnie dając Państwu wybór spośród 700 000 różnych towarów.
    W rezultacie będziecie Państwo mogli znaleźć u nas większą ilość poszukiwanych towarów i czerpać wynikające z tego korzyści.
  • W nadchodzących latach będzie również można zauważyć stopniowy rozwój i poprawę świadczonych usług i wsparcia technicznego. Będziemy również jednoczyć nasze możliwości inwestycyjne w celu dalszego wprowadzania innowacji w obszarze oferty i świadczonych usług. Krótko mówiąc, łączenie ma na celu wzajemne wykorzystanie naszych najlepszych możliwości.

Z naszej perspektywy jest to „codzienny biznes”, z którym związane jest zwiększenie również waszych korzyści. Ufamy, że podaliśmy Państwu wystarczające informacje.

Pełną wersje komunikatu prasowego, w którym ogłaszamy naszą fuzję znajdziecie Państwo tu:

http://www.grene.info.pl/news/grene-laczy-sie-z-holenderskim-odpowiednikiem-firma-kramp/

Z poważaniem,
Marian Fedko
Prezes Zarządu Grene PL