Sprzedaż hurtowa

Sprzedaż hurtowa to jeden z podstawowych kanałów dystrybucji Grene, którego udział w obrocie firmy wynosi prawie 50%.

Piotr Pilipczuk

Piotr Pilipczuk
Szef obsługi sprzedaży

„Nasi pracownicy w sposób kompetentny i profesjonalny realizują zamówienia naszych klientów, jednocześnie pełniąc funkcje doradczą i konsultacyjną. Nie pozostawiamy zapytań bez odpowiedzi”

 

Klienci hurtowi to w chwili obecnej około 1000 firm w całej Polsce. Klienci hurtowi obsługiwani są na terenie całej Polski przez Przedstawicieli Handlowych, w tym 3 specjalizujących się w asortymencie odzieży roboczej i artykułach jeździeckich.

Sprzedaż hurtowa wspomagana jest przez internetowy sklep hurtowy www.greneonline.pl, za pośrednictwem którego realizowana jest ponad połowa sprzedaży tego kanału dystrybucji.Dużą rolę w obsłudze klientów hurtowych odgrywają pracownicy Działu Obsługi Klienta, zapewniając pomoc i wsparcie dla Przedstawicieli Handlowych działających bezpośrednio w terenie.

Klienci hurtowi zaopatrywani są z Magazynu Centralnego Grene w Modle Królewskiej. Dostawy zamówionych towarów odbywają się w ciągu 24h, co zasługuje na miano najlepiej zorganizowanej obsługi logistycznej wśród firm działających w branży rolniczej.

 

Zobacz również:

      Zasady obsługi zamówień

      Warunki współpracy dla partnerów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *