Wiarygodność, nagrody i certyfikaty

  GRENE posiada Certyfikat Rzetelności przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów. Wyróżnień promujących firmy jest w Polsce wiele. Opierają się na bardzo różnych kryteriach, jednak ostatecznie o ocenie partnera w interesach zawsze decyduje jego rzetelność i solidność w regulowaniu zobowiązań. A to właśnie warunek otrzymania Certyfikatu Rzetelności. Dokument stanowi oficjalne potwierdzenie, że firma jest solidnym kontrahentem i nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w KRD. Sprawdzając aktualność Certyfikatu Rzetelności na stronie www.krd.pl, mamy zawsze pewność, że nasz kontrahent nie jest notowany jako dłużnik w Krajowym Rejestrze Długów.

  Firma Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerami nagrodziła GRENE Certyfikatem “Przejrzysta Firma”. Certyfikat “Przejrzysta Firma” jest wyrazem naszej wiarygodności i uczciwości finansowej.

  Dun & Bradstreet, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza honoruje firmy o najwyższej wiarygodności w biznesie Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Do grona nagrodzonych należą wyłącznie firmy o najwyższej ocenie stabilności wystawionej przez D&B Poland. Taką ocenę uzyskało również Grene. CWB to wyróżnienie nadawane firmom, których dane finansowe gwarantują wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla GRENE

     Dowodem na to, że GRENE rozwija się szybko i bez przerwy jest po raz siódmy z rzędu przyznana przez redakcję Puls Biznesu – “Gazela Biznesu”. Jest to ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, a o miejscu decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat.

   Nasze działania są również zauważane przez miesięcznik Forbes. W 2011 roku firma została uhonorowana po raz drugi “Diamentem Forbesa”. Ranking Forbesa to lista najszybciej zwiększających swą wartość polskich przedsiębiorstw.

Na zdjęciu od lewej: Prezes GRENE Sp. z o.o. – Marian Fedko, Redaktor Naczelny Forbes – Kazimierz Krupa (foto – S. Papiera)


  Na “Liście 2000” – rankingu publikowanym przez dziennik Rzeczpospolita, w 2010 roku GRENE uplasowało się na 1124 pozycji wśród 2000 największych polskich przedsiębiorstw. W rankingu znaleźć można firmy, które przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju, zwiększają dochody, podnoszą stan zatrudnienia oraz inwestycji.

Lista 2000 Rzeczpospolita